На День Незалежності в Києві обмежать вхід на п'ять станцій метро

Інші варіанти і пересадки будуть працювати без змін

На День Незалежності, 24 серпня, "Київський метрополітен" обмежить вхід на п'ять станцій метро. Про це йдеться в повідомлення метрополітену на сторінці у Facebook.

Зокрема 24 серпня від початку роботи та до закінчення заходів до Дня Незалежності України на вхід та вихід не працюватимуть станції "Майдан Незалежності" та "Хрещатик". Інші виходи та пересадка працюватимуть без змін.

Цього ж дня на НСК "Олімпійський" відбудеться матч "Динамо" – "Марітіму". Відповідно станція "Олімпійська" не працюватиме на вхід і вихід з 18:45 до 19:45. У цей же час на вхід буде зачинено станція "Площа Льва Толстого", а на вихід – "Палац спорту".

Як повідомляли Українські Новини, Київська міська державна адміністрація прийняла рішення обмежити рух транспорту по вулиці Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежності до Європейської площі з 21:00 21 серпня до 6:00 28 серпня в зв'язку з проведенням виставки озброєння та військової техніки Збройних сил, Державної прикордонної служби і Національної гвардії.

РЕКЛАМА

Також Київська міська державна адміністрація має намір обмежити роботу парковок у центральній частині міста 18 і 22-24 серпня.

Джерело: Українські новини
ГОЛОВНЕ