Ватажок донецьких бойовиків Захарченко анонсував власну смерть
Ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко під час виступу російського артиста Йосипа Кобзона в окупованому Донецьку 27 травня заявив, що цілком допускає можливість свого вбивства.
Про це свідчить відеозапис, розміщений на Youtube-каналі так званого "міністерства інформації "ДНР".
Після однієї з пісень Кобзона Захарченко піднявся на сцену з букетом червоних троянд і заявив, що порушив регламент, оскільки повинен був виходити наприкінці концерту.
Вийшовши на сцену, Захарченко заявив, що допускає можливість свого вбивства. Однак бойовик нічого не згадав про джерела інформації і дати анонсованої події.
Нагадаємо, бойовика "Гіві" підірвали у власному кабінеті в Донецьку.
Раніше терорист "Моторола" був убитий в Донецьку. Також начальник управління "народної міліції ЛНР" Олег Анащенко загинув при вибуху автомобіля в Луганську.
До цього, в підмосковному селищі Горки-2 в ресторані "Ветерок" був убитий Євген Жилін - голова харківської громадської організації "Оплот".
Ще раніше помер організатор і перший ватажок "ЛНР" Валерій Болотов.