23 травня 2017, вівторок, 12:59
На реконструкцію парку "Наталка" в Оболонському районі Києва пішло 104 млн гривень
Київська міська державна адміністрація витратила 103,942 млн гривень на реконструкцію парку "Наталка" в Оболонському районі з 2012 року. Про це Українським Новинам повідомив заступник голови відомства Олександр Спасибко.
"З 2012 року було витрачено 104 мільйони. Парк займає площу 12 га, з них було реконструйовано понад 7 га", - сказав він.
В парку обладнані пішохідні доріжки, громадські вбиральні, альтанки та інші елементи благоустрою.
Як повідомляли Українські Новини, Київська міська державна адміністрація завершила реконструкцію і відкрила велотрек у Шевченківському районі Києва.
РЕКЛАМА