Незадоволені мешканці побилися з охороною, намагаючись прорватися до Київради
Бійка між активістами та охороною відбулася в кулуарах будівлі Київської міської ради по вулиці Хрещатик, 36. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин із місця події.
Активісти в кількості 60 осіб представляють мешканців будинку по вулиці Мілютенка, який знаходиться в незадовільному санітарному стані.
Активісти заявляють, що вирішення питання відселення мешканців штучно затягується, що загрожує життю і здоров'ю людей.
Серед активістів знаходяться представники громадської організації "Бюро захисту екології і навколишнього середовища", які стали призвідниками бійки з охороною Київради, яка відмовилася впускати їх у зал засідань.
Під час бійки активісти відтягнули охоронців від входу в сесійний зал і нанесли їм кілька легких тілесних ушкоджень.
Станом на 11:00 засідання Київради призупинено, активісти знаходяться в залі.
Як повідомляли Українські Новини, раніше на акції протесту водіїв маршруток під будівлею київської обладміністрації сталася штовханина між протестувальниками та поліцією.