12 лютого 2017, неділю, 11:40
З понеділка проїзд у деяких приміських маршрутках Києва знову подорожчає
Раніше ціни на проїзди дещо знизили
З понеділка ціни на проїзд у деяких київських та приміських маршрутках знову піднімуть. Про це перевізники вже попередили пасажирів, пише "Українська правда".
Відзначимо, що 6 лютого ціни на проїзди дещо знизили.
Так, в маршрутці №721, яка їздить маршрутом Київ - Вишневе з'явилися оголошення про повернення цін на проїзд.
РЕКЛАМА
Раніше Київська область попросила маршрутників обґрунтувати істотне подорожчання проїзду.
Як повідомляли Українські Новини, з початку нового року збільшилася вартість проїзду з Києва в найближчі передмістя столичної області.
Також повідомлялося про подорожчання вартості проїзду з Києві у Васильків та Бориспіль.