З понеділка проїзд у деяких приміських маршрутках Києва знову подорожчає

Раніше ціни на проїзди дещо знизили

З понеділка ціни на проїзд у деяких київських та приміських маршрутках знову піднімуть. Про це перевізники вже попередили пасажирів, пише "Українська правда".

Відзначимо, що 6 лютого ціни на проїзди дещо знизили.

Так, в маршрутці №721, яка їздить маршрутом Київ - Вишневе з'явилися оголошення про повернення цін на проїзд.

Маршрутчики попередили про повернення цін. Фото: facebook.com/sergio.kiev.ua

РЕКЛАМА

Раніше Київська область попросила маршрутників обґрунтувати істотне подорожчання проїзду.

Як повідомляли Українські Новини, з початку нового року збільшилася вартість проїзду з Києва в найближчі передмістя столичної області.

Також повідомлялося про подорожчання вартості проїзду з Києві у Васильків та Бориспіль.

ГОЛОВНЕ