Кабмін скасував стипендії для 40-річних докторів наук

Також встановлено вік осіб, висунутих на здобуття стипендій

Кабінет Міністрів ввів припинення виплати стипендії уряду для молодих вчених при досягненні 35 років стипендіатом, що мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, і 40 років стипендіатом, який має науковий ступінь доктора наук або навчається в докторантурі. Про це йдеться в постанові уряду №946 від 14 грудня, передають Українські Новини.

Також змінами до положення про стипендії Кабміну для молодих вчених передбачено подання Комітету з державних премій в галузі науки і техніки, рішенням якого призначаються стипендії, права вносити в разі необхідності уточнення до розподілу стипендій за вмотивованим поданням міністерств та національних галузевих академій наук.

Крім того, встановлений вік осіб, висунутих на здобуття стипендій.

Вік не може перевищувати 33 років для осіб, що мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, і 38 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, КНУ студентів попереджають про можливі проблеми з виплатою стипендій з 1 січня.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за збільшення фонду академічних стипендій за рахунок зменшення фонду соціальних стипендій.

Джерело: Українські новини
ГОЛОВНЕ