Суд визнав незаконною ліквідацію банку "Київська Русь"
Київський апеляційний адміністративний суд визнав незаконною ліквідацію банку "Київська Русь". Про це Українським Новинам повідомив представник прес-служби Національного банку.
5 грудня Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення першої інстанції від 27 липня 2016 року, яким позивачеві було відмовлено в задоволенні позову, і прийняли нове рішення, яким позовні вимоги акціонера банку було задоволено в повному обсязі.
Акціонер банку просив визнати протиправною і скасувати постанову НБУ від 19 березня 2015 року про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, а також визнати протиправною і скасувати постанова НБУ від 16 липня 2015 року про ліквідацію банку.
Як повідомляли Українські Новини, прокуратура Києва оголосила про підозру у привласненні 1 млн гривень 2 колишнім працівницям банку "Київська Русь".