Під Києвом виявили виробництво сурогатного алкоголю, який реалізовували в столиці
Під Києвом працівники столичного Управління захисту економіки та слідчі викрили підпільний цех з виробництва фальсифікованих горілчаних та коньячних виробів. Організатори орендували приміщення на території заводу в с.м.т. Коцюбинське та розповсюджували фальсифікат через роздрібні торговельні мережі Києва та столичного регіону під виглядом відомих марок іноземного та вітчизняного виробництва, повідомила прес-служба Національної поліції.
Під час проведення обшуку поліцейські вилучили бочки зі спиртовмісною рідиною, готовий до реалізації сурогат, обладнання для виробництва продукції, а також компоненти для її виготовлення. Загалом вилучено 7 тонн фальсифікованої алкогольної продукції, вартість якої, за попередніми даними становить понад 340 тисяч гривень.
Крім того, в одному з гаражних боксів Оболонського району працівники управління вилучили 973,5 літрів фальсифікату.
Також на Харківщині у м. Лозова поліцейські виявили склад, де зберігалась фальсифікована продукція. Зокрема, горілка, шампанське та коньяк марковані підробленими марками акцизного податку України. У приміщеннях торговельної бази не тільки зберігався алкоголь, а також здійснювався продаж як дрібними, так і великими партіями.
Правоохоронці вилучили понад 10 тисяч пляшок фальсифікату: 340 ящиків горілки, 190 ящиків шампанського, 95 ящиків коньяку. Загальна вартість вилученого складає 659 тисяч гривень.
Фото: npu.gov.ua
Як повідомляли Українські Новини, 69 осіб померли станом на 18:00 10 листопада в результаті отруєння сурогатним алкоголем у Харківській, Житомирській, Донецькій, Миколаївській, Луганській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді підвищити розмір акцизного податку на алкогольні напої з 1 січня 2017 року на 20%. На слабоалкогольну продукцію пропонується підвищити акциз на 12%.
У вересні порівняно з серпнем в Україні збільшилося виробництво горілки, коньяку та слабоалкогольних напоїв.