Під НБУ новий мітинг: протестувальники перекрили дорогу та вимагають кращого життя
Близько 200 активістів політичної партії "За життя" мітингують біля будівлі Національного банку в Києві. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця подій.
Станом на 10:00 мітингувальники перекрили автомобільний рух на вулиці Інститутській, розташувавшись на її проїжджої частини.
Мітинг проходить мирно.
Активісти тримають у руках прапори партії "За життя" та викрикують гасла з вимогою покращити умови свого життя.
Більшість з присутніх складають люди пенсійного віку.
За дотриманням правопорядку стежать близько 20 правоохоронців.
Як повідомляли Українські Новини, четвертий день мітингів під НБУ обмежився невеликою натовпом.
Нагадаємо, в третю річницю Евромайдана центрі Києва підпалили шини.
23 листопада під НБУ мітингувальники знову вимагали відставки Гонтарєвої.