Архиєпископа-дебошира покарали покаянням у монастирі
Архієпископа Тернопільської та Подільської Української автокефальної православної церкви Мстислава (Гука), який брав участь в нічних гуляння з танцями та бійкою в нічному клубі Тернополя, відправили на покуту в монастир. Про це повідомляє "Релігійно-інформаційна служба України".
Таке рішення по відношенню до архієпископа прийняв архієрейський собор УАПЦ, який відбувся у Києві 18 жовтня.
За словами секретаря патріархії УАПЦ Віталія Даньчака тимчасово виконуючим обов'язки голови тернопільської єпархії був призначений митрополит Галицький та Івано-Франківський Андрій (Абрамчук).
Крім того, собор відсторонив від душпастирських обов'язків ще двох священиків та іподиякона, замішаних у бешкеті.
В УАПЦ створили комісію, яка має протягом місяця провести повне розслідування інциденту.
Нагадаємо, раніше суспільним надбанням стало відео з нічного клубу в Тернополі. На ньому – розважається і танцює з дівчатами один з найвпливовіших ієрархів Української автокефальної православної церкви архієпископ Мстислав. Він там був не один, а в компанії священиків.
Як повідомляли Українські Новини, Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій їздив п'яний за Мукачево.