Обвал школи у Василькові міг станеться через зливневуї каналізацію, - Зубко

Фото: facebook.com

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко вважає причиною обвалу в школі у Василькові (Київська область) зливневу каналізацію. Про це він сказав на брифінгу, передають Українські Новини.

"Зараз ми перевіримо ті школи, які були побудовані до 1980 року, стан фундаментів, стан тих комунікацій, які знаходяться поруч зі школами. Тому що причиною цього руйнування могла бути зливнева каналізація", - сказав Зубко.

За його словами, навчальний процес у школі буде відновлено через 3 дні в інших навчальних закладах.

Зараз, за словами Зубка, необхідно встановити причини обвалу, скласти план відновлення цієї школи.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, сьогодні обвал без жертв стався в школі в Василькові Київської області.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про необхідність перевірити стан місцевих шкіл.

Згідно з оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, було евакуйовано близько 631 людини (589 учнів і 42 людини персоналу).

Джерело: Українські новини
ГОЛОВНЕ