Саудівська Аравія змусить іноземців платити за виїзд з країни
Саудівська Аравія в рамках запровадження нових візових зборів зобов'язала іноземців платити за виїзд з країни. Про це повідомляє видання Gulf News.
Плата за виїзд з королівства для іноземців складе 200 саудівських реалів (приблизно $53).
Вартість в'їзної візи в Саудівську Аравію збільшилася до 2 тисяч саудівських реалів (близько $533). Разом з тим, у випадку, якщо іноземець в'їжджає на територію королівства вперше для здійснення паломництва, візовий збір з нього стягуватися не буде, відзначає газета.
Термін дії візи закінчується протягом двох місяців, за кожен додатковий місяць перебування в країні з іноземців буде стягуватися плата в розмірі $26.
Раніше вартість візи в Саудівську Аравію для іноземців становила $53, вона видавалася на шість місяців. Студенти за аналогічну вартість отримували візу на один рік.
наприкінці вересня уряд Саудівської Аравії вирішило скоротити зарплати держслужбовцям, а також скасувати для них деякі фінансові пільги. Зокрема, зарплати міністрів скоротять на 20%.
Після падіння цін на нафту в 2014 році Саудівської Аравії довелося урізати державні витрати. Дефіцит бюджету королівства в 2015 році склав рекордні майже $100 млрд.
Як повідомляли "Українські Новини", у Саудівській Аравії терапевт вчить чоловіків правильно бити своїх дружин.
В Саудівській Аравії заборонили фотографуватися з котиками.