26 вересня 2016, понеділок, 11:50
На департамент кіберполіції працює 40 хакерів
У складі департаменту працюють 286 осіб. Фото: gbin.nl
Департамент кіберполіції Національної поліції залучив до співпраці 40 хакерів. Про це в інтерв'ю газеті "Сегодня" сказав начальник департаменту Сергій Демедюк, передають Українські Новини.
Він зазначив, що у складі департаменту за штатом має бути 410 співробітників, але працюють на даний момент 286.
"Є оперативники, їх 370, і спецагенти, або "білі " хакери" - всього 40", - сказав Демедюк.
За його словами, в 2016 році поліція отримала близько 10 тис. заяв про кіберзлочинність.
РЕКЛАМА
Раніше кіберполіція України викрила діяльність російської бот-мережі Mumblehard і відключила її сервер.
Нагадаємо, співробітники СБУ затримали групу кіберзлочинців в Києві.
Джерело: Українські новини