Росія примусово мобілізує злочинців для війни на Донбасі

Сепаратист Фото: newsonline24.com.ua

Розвідка Міністерства оборони заявляє про активізацію примусової мобілізації Росією злочинців для участі в бойових діях на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міноборони, передають Українські Новини

"З початку вересня на території Ростовської та Воронезької областей, а також Краснодарського краю і тимчасово окупованих територіях України зросла кількість випадків, коли особам, затриманим за дрібні правопорушення, умисно підкидають зброю, боєприпаси, вибухові речовини і засоби підривання для примусу до підписання контрактів про проходження військової служби під загрозою кримінального переслідування", - сказано в ньому.

Дані заходи приймає військове командування і Федеральна служба безпеки Росії у зв'язку з масовими випадками відмови бойовиків продовжувати участь у бойових діях на Донбасі.

Розвідка також повідомляє, що на даний момент основні зусилля супротивника зосереджені на підтриманні боєздатності військ, ротації та посилення передових підрозділів, поповнення матеріально-технічних засобів, інженерному обладнанні позицій.

РЕКЛАМА

Зокрема в Харцизьк (Донецька область) з Росії доставлено 6 цистерн з пально-мастильними матеріалами, 3 танки Т-80, 2 бронеавтомобілі "Тигр", 2 автомобіля зв'язку.

В напрямку Донецька і Амвросіївки зафіксовано переміщення змішаних колон російської військової техніки в кількості 50 одиниць, в тому числі 3 реактивні системи залпового вогню.

Як повідомляли Українські Новини, раніше розвідка Міноборони заявила про розслідування ФСБ Росії вбивства високопоставленого російського офіцера в Луганську 21 вересня.Крім того, розвідка повідомляє, що Росія продовжує поставки на окуповані території боєприпасів і військової технікиі. зокрема, на полігон "Торез" доставлено 15 танків, а в Шахтарськ - 18 вантажних автомобілів з боєприпасами.

Джерело: Українські новини
ГОЛОВНЕ