Кабмін дозволив використовувати російські вантажні вагони для перевезення вугілля
Кабінет Міністрів дозволив використовувати вантажні вагони походженням з Росії для перевезень енергетичного вугілля. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в четвер, передають Українські Новини.
"Зазначені зміни дозволять забезпечити необхідну кількість тягового рухомого складу для перевезень вугільної продукції з метою накопичення необхідних запасів вугілля в обсягах, що відповідають затвердженому графіку", - сказала перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Галина Карп, представляючи проект урядової постанови.
За її словами, цей документ дасть можливість забезпечити теплоелектростанції України енергетичним вугіллям марок "А" і "П" і, відповідно, безперебійну та стабільну роботу енергосистеми країни в осінньо-зимовий період.
Як повідомляли Українські Новини, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді передбачити у державному бюджеті на 2017 рік дотації на підтримку операційної діяльності державних вугледобувних підприємств на суму 1 млрд гривень.
У серпні шахтарі державного підприємства "Львіввугілля" перекривали міжнародну трасу "Львів - Рава-Руська" з вимогою виплати заробітної плати у Львівській області.
Під стінами Кабміну в знак протесту скорочення переліку професій для пільгової пенсії голодували шахтарі.