Обама високо оцінює боротьбу українців за свободу
Президент США Барак Обама високо оцінює боротьбу українців за свободу. Про це у своєму мікроблозі Twitter написав представник України в Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко, передають Українські Новини.
"На 71-й сесії Генеральної Асамблеї ООН президент Обама високо оцінив боротьбу українців за свободу", - сказано в ньому. У своєму виступі Обама зазначив, що під час Евромайдана українці вийшли на вулиці з вимогою змін. "Вони вимагали змін, тому що побачили краще життя в балтійських країнах та Польщі, у суспільствах, які були більш ліберальними, демократичними і відкритими, ніж їх власні", - говориться в тексті виступу Обами, розміщеному на сайті Білого дому.
Він також вважає, що якщо Росія продовжить втручатися в справи сусідніх держав, то її кордони стануть менш безпечними.
Як повідомляли Українські Новини, із-за кортежу Обами Лаврову довелося йти на сесію Генасамблеї ООН пішки.
Обама розповів, що буде, якщо Росія продовжить втручатися у справи сусідів.