Україна знову почала імпортувати газ із Польщі

Україна відновила імпорт природного газу з Європи через Польщу після усунення розгерметизації газопроводу у Львівській області. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав керівник прес-служби оператора газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" Максим Белявський, передають Українські Новини.

"Сьогодні о 7:00 відновлено імпорт газу через Польщу, режим - 4,25 млн куб. м, завантаженість коридору - 99%. Аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації розгерметизації газопроводу, яка сталася в п'ятницю (9 вересня) вранці, були закінчені понаднормово, в ніч з суботи на неділю (в ніч на 11 вересня)", - написав він.

9 вересня у Львівській області сталася розгерметизація магістрального газопроводу діаметром 800 мм, в результаті чого був тимчасово припинений імпорт газу через Польщу.

В той же день прес-служба "Укртрансгазу" відзначала, що ремонтні роботи імовірно будуть тривати до 3 діб.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, Україна імпортує газ через Польщу по газопроводу "Комарно - Дроздовичі" через газовимірювальну станцію "Германовичи" (Польща).

У 1 півріччі через Польщу було імпортовано 310,49 млн куб. м, що в 5,3 рази, або на 251,618 млн куб. м більше, ніж у 1 півріччі 2015 року (58,872 млн куб. м).

У 2015 році через Польщу було імпортовано 141,795 млн куб. м, що склало всього 0,86% від загального обсягу імпорту в 2015 році з усіх напрямків, включаючи Росію (16,406 млрд куб. м).Як повідомляли Українські новини, Україна призупинила імпорт газу через Польщу через аварії на газопроводі.

Раніше в січні-березні 2016 року Україна скоротила загальний імпорт природного газу з усіх напрямків на 54,2%.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ