25 липня 2016, понеділок, 01:13
Поліцейські розбили 60 автомобілів у Києві з початку року
Поліцейські пошкодили 60 службових автомобілів в Києві з початку року.
Про це повідомила керівник Нацполіціі Хатія Деканоїдзе в ефірі телеканалу "112 Україна", передають Українські Новини.
"У Києві близько 60", - сказала вона.
З її слів, поліцейські патрулюють цілодобово.
РЕКЛАМА
Як повідомляли Українські Новини, 2 людини загинули і 5 госпіталізовано в результаті дорожньо-транспортної пригоди за участю патрульного автомобіля в Харківській області.
Джерело: Українські новини