У Києві за останній місяць від свинячого грипу померли 4 людини
З них 1 людина померла на початку 2016 року.
4 людини померли через захворювання на свинячий грип (А/H1/N1) у Києві в грудні-січні.
Про це Українським Новинам повідомив начальник Головного управління Санітарно-епідеміологічної служби в Києві Олег Рубан.
"З початку сезону зареєстровано 4 летальних випадки від грипу А/H1/N1", - сказав він.
З них 1 людина померла на початку 2016 року.
Зі слів Рубана, цей штам грипу поширюється в Україні з 2009 року, і 50% населення вже перехворіли.
Також Рубан зазначив, що наразі у Києві епідемічний поріг захворюваності на грип і гострі респіраторні захворювання не перевищено.
СЕС щодня проводить моніторинг захворюваності й констатує стабільність ситуації.
За 4-10 січня 13,5 тис. людей занедужали на ГРВІ та грип, з них 65% діти.
Найбільше хворіють люди, які входять до так званої "групи ризику" - вагітні, люди з діабетом і зайвою вагою та люди з хронічними захворюваннями дихальної системи.
Як повідомляли Українські Новини, 20 дітей і двоє дорослих 7 січня було госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією з християнського табору у Хмельницькій області.