Біля Кабміну посилили охорону

1,2 тис. міліціонерів будуть забезпечувати охорону громадського порядку в урядовому кварталі.

Більше 1 200 співробітників міліції забезпечуватимуть охорону громадського порядку в урядовому кварталі в Києві в п'ятницю, 7 серпня. Про це Українським Новинам повідомили в прес-службі Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві.

"Буде кілька масових акцій, в основному банківські вкладники, економічні питання", - повідомила прес-служба.

За поданими раніше заявками, у масових акціях у п'ятницю планується участь до 500 людей.

Правоохоронці закликають киян та гостей столиці не порушувати вимог чинного законодавства, поводитися цивілізовано, ставитися один до одного толерантно, з розумінням ставитися до роботи правоохоронних органів і сприяти працівникам міліції у виконанні їх функцій з охорони правопорядку.

РЕКЛАМА

Як повідомляло агентство, 1800 співробітників міліції та військовослужбовців Національної гвардії забезпечували порядок під час проведення масових акцій громадян у центрі Києва 27 липня.

ГОЛОВНЕ