08 вересня 2014, понеділок, 01:16
"Слобожанщина" та "Харків-1" звільнили з полону полковника СБУ в Донецькій області
"Вчора вночі диверсійна група нашого батальйону спільно з бійцями "Харків-1" провела спецоперацію, під час якої було звільнено з полону терористів полковника Служби безпеки України".
Бійці спецбатальйонів міліції "Слобожанщина" та "Харків-1" від 6 вересня визволили з полону співробітника Служби безпеки України в Донецькій області.
Про це Українським Новинам повідомив представник "Слобожанщини" з посиланням на сторінку батальйону в соціальній мережі Facebook.
"Вчора вночі диверсійна група нашого батальйону спільно з бійцями "Харків-1" провела спецоперацію, під час якої було звільнено з полону терористів полковника Служби безпеки України", - сказано на сторінці батальйону в Facebook.
За повідомленням, втрат серед особового складу групи немає.
РЕКЛАМА