Власник мережі "Фуршет" вирішив покинути "Фронт змін"

Баленко вирішив покинути "Фронт змін".

Заяву буде розглянуто на наступному засіданні партії.

Голова спостережної ради "Фуршету" Ігор Баленко вирішив вийти з партії "Фронт змін".

Баленко прийняв рішення звільнити займану ним посаду голови та члена територіальної ради партії в Києві, а також взагалі вийти з партії.

"11 травня до "Фронту змін" надійшла заява Ігоря Баленка про дострокове складання повноважень ним голови і члена територіальної ради партії "Фронт змін" в Києві та про припинення членства в партії", - повідомили в партії.

Заяву буде розглянуто на наступному засіданні.

Нагадаємо, Баленко обіймає посади голови спостережної ради ПрАТ "Фуршет", що розвиває мережу однойменних супермаркетів в Україні та Молдові, а також президента Української торговельної асоціації.

Вчора стало відомо, що лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк має намір призупинити з 30 липня по 28 жовтня членство в партії.

ГОЛОВНЕ