У Києві бойова частина ракети впала біля житлового будинку
У Києві після атаки росіян у ніч на 28 червня виявили бойову частину ракети біля житлового будинку. Фахівці викопали небезпечний предмет і транспортували для подальшого знищення.
Про це повідомила поліція Києва.
До поліції надійшло повідомлення про виявлення небезпечної знахідки від мешканців житлового будинку в Дарницькому районі Києва. На місце прибули поліцейські, які евакуювали мешканців прилеглого будинку, забезпечили охорону місця події та огородили небезпечну територію до прибуття вибухотехніків.
Фахівці вибухотехнічної служби спільно з рятувальниками провели роботи з вилучення бойової частини ракети - небезпечний предмет обережно викопали із землі та транспортували для подальшого знищення в умовах спеціалізованого полігону.
Українців закликали в разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів не наближатися до них, не торкатися та негайно повідомляти про знахідку на спецлінію 102 або 101.
Нагадаємо, у ніч на 28 червня росіяни атакували Україну протикорабельними та балістичними ракетами, а також безпілотники. Протиповітряна оборона збила один із двох випущених ворогом "Цирконів", а також усі шість "Іскандерів-М". Зафіксовано влучання ракети та 14 ударних БпЛА на 11 локаціях.
Російські окупанти вночі атакували місто Київ, зокрема, із застосуванням балістичних ракет. Внаслідок атаки відомо про пожежі в Дарницькому районі міста, а також двох постраждалих.