У Києві через нічний обстріл виникли пожежі на СТО та біля будинку, відомо про двох постраждалих

Рятувальники. Ілюстративне фото: ДСНС

У ніч на 28 червня російські окупанти обстріляли місто Київ, зокрема, із застосуванням балістичних ракет. Внаслідок атаки відомо про пожежі в Дарницькому районі міста, а також двох постраждалих.

Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

Так, у Дарницькому районі внаслідок російського обстрілу за декількома адресами виникли пожежі – зафіксована пожежа біля житлового будинку, за іншою адресою горить СТО. Крім того, горіла нежитлова будівля.

Очільник КМВА повідомив про постраждалу людину в Дарницькому районі міста. Згодом до двох зросла кількість постраждалих від атаки РФ.

РЕКЛАМА

Вночі Ткаченко попередив, що ворог атакує Київ балістичними ракетами та закликав перебувати в укриттях. Крім того, Повітряні сили ЗСУ інформували про рух безпілотників у Київській області.

ГОЛОВНЕ