27 червня 2026, суботу, 08:12
Російські загарбники вкотре перекривали Керченський міст, а Севастополь атакували дрони, – окупаційні ресурси
Окупанти знову перекривали Керченський міст.. Колаж УН
У тимчасово окупованому Криму в ніч на 27 червня перекривали Керченський міст, окупаційна влада повідомляла про нібито відбиття атаки безпілотників.
Про це йдеться у повідомленнях сайту "Кримський міст: оперативна інформація" та гауляйтера Севастополя Михайла Развожаєва.
Близько 4 ранку за Києвом окупанти повідомили про перекриття Керченського мосту.
Развожаєв заявив, що у Севастополі окупанти нібито "відбивають атаку ЗСУ, діють підрозділи ППО та мобільні вогневі групи".
РЕКЛАМА
За його словами, "у Балаклавському районі вже збито 2 БпЛА".
За даними окупантів, Кримський міст вночі 27 червня був перекритий близько двох годин.
Як інформували Українські Новини, ракети "Фламінго", імовірно, уразили військовий завод у російському Волгограді.