Російські загарбники вкотре перекривали Керченський міст, а Севастополь атакували дрони, – окупаційні ресурси

Окупанти знову перекривали Керченський міст.. Колаж УН

У тимчасово окупованому Криму в ніч на 27 червня перекривали Керченський міст, окупаційна влада повідомляла про нібито відбиття атаки безпілотників.

Про це йдеться у повідомленнях сайту "Кримський міст: оперативна інформація" та гауляйтера Севастополя Михайла Развожаєва.

Близько 4 ранку за Києвом окупанти повідомили про перекриття Керченського мосту.

Развожаєв заявив, що у Севастополі окупанти нібито "відбивають атаку ЗСУ, діють підрозділи ППО та мобільні вогневі групи".

РЕКЛАМА

За його словами, "у Балаклавському районі вже збито 2 БпЛА".

За даними окупантів, Кримський міст вночі 27 червня був перекритий близько двох годин.

Як інформували Українські Новини, ракети "Фламінго", імовірно, уразили військовий завод у російському Волгограді.

ГОЛОВНЕ