Зеленський звільнив посла в Омані Ольгу Селих

Ахмед Аль Араймі та Ольга Селих. Фото: facebook/olga.selykh

Президент Володимир Зеленський звільнив посолку України в Омані Ольгу Селих. Раніше вона опинилася в центрі дискусії через вибір вбрання, в якому вона з'явилася на Іфтарі (вечірнє споживання їжі під час місяця Рамадан).

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

"Звільнити Селих Ольгу Іванівну з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Султанаті Оман", – йдеться в Указі №534/2026.

Зазначимо, що 26 червня президент України також звільнив Указом №535/2026 посла в Республіці Кіпр Сергія Ніжинського та Указом №536/2026 посла у В'єтнамі та в Королівстві Камбоджа Олександра Гамана.

РЕКЛАМА

Нагадаємо, у березні Селих стикнулася з критикою в соціальних мережах через своє вбрання на Іфтарі. Окремі коментатори наголошували, що зовнішній вигляд української дипломатки не відповідає статусу заходу. Згодом усі коментарі з критикою під дописом посольства були видалені.

Після того Селих пояснила вибір вбрання та бачення ситуації у листі, надісланому редакції Українських Новин. Зокрема, на думку Селих, акцент уваги з боку ЗМІ на описі її зовнішнього вигляду і припущення щодо його невідповідності дипломатичному етикету формує викривлене та негативне уявлення про її діяльність. А свій гардероб вважає адекватним і відповідним ситуації.

Також одяг дипломатки згадувався у зв'язку з критикою власниці модного дому VoleeYu, яку звинуватили у використанні російського візерунка хохломи, який та буцімто видає за петриківський розпис. В одязі з цієї колекції щонайменше на одному офіційному заході була вдягнена і Селих.

Відомо, що Селих до дипломатичної служби працювала в ОСББ, згідно з даними декларації, яку вона подавала як кандидат на посаду посла.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ