Група Нафтогаз та польська Orlen посилюють співпрацю у сфері LNG і декарбонізації
Група Нафтогаз та ORLEN підписали дві угоди про розвиток постачання LNG в Україну та обмін досвідом у сфері сталого розвитку, декарбонізації та ESG.
Про це повідомили у пресслужбі Нафтогаз.
У повідомленні сказано, що перша угода передбачає аналіз можливостей для збільшення обсягів постачання газу і спільного використання регазифікаційних терміналів та газотранспортної інфраструктури Балтійського регіону, Центральної та Східної Європи.
Така співпраця допоможе розширити маршрути постачання газу в Україну, підвищити їхню гнучкість і забезпечити ширший доступ до світового ринку LNG.
Друга угода охоплює скорочення викидів, зокрема метану, підвищення енергоефективності, залучення зеленого фінансування та підготовку звітності за європейськими стандартами.
Угоди підписані під час Ukraine Recovery Conference і вони продовжують співпрацю Групи Нафтогаз та Orlen у диверсифікації постачання газу та модернізації українського енергетичного сектору.
Як повідомляли Українськi Новини, польська група Orlen хоче посилити свою присутність на українському ринку і вже веде переговори щодо можливої участі в "Укрнафті".