На Алясці не було укладено угоди з Росією, – Рубіо відповів на звинувачення росіян
Державний секретар США Марко Рубіо наголосив, що під час зустрічі на рівні лідерів США та Росії на Алясці жодних угод не було укладено, тоді як російська сторона звинувачує американців у не виконанні "домовленостей".
Про це він сказав під час спілкування з журналістами, повідомляє Clash Report.
"На Алясці не було укладено угоди; на Алясці було висунуто пропозицію. Це ніколи не було угодою", – наголосив Рубіо.
Нагадаємо, напередодні від російської сторони пролунали звинувачення, що США не виконують "домовленостей", досягнутих між російським диктатором Володимиром Путіним і президентом США Дональдом Трампом на саміті в Алясці в серпні минулого року.
Разом із тим держсекретар висловив готовність США відіграти "конструрктивну роль" у завершенні війни Росії проти України.
"Ми готові зробити крок вперед і відіграти конструктивну роль, якщо для нас знайдеться така, а також зблизити сторони й покласти край війні. Саме це президент намагається зробити вже півтора року", – додав Рубіо.
Як повідомляли Українські Новини, тим часом прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що американські посланці Стів Віткофф і Джаред Кушнер зайняті іншими питаннями, але він очікує, що контакти з ними щодо України відновляться, щойно вони звільняться.
Цю думку він висловив у відповідь на запитання, чи можна залучити інших представників до обговорень щодо України, поки ця пара зайнята іншими справами.