"Це твоя дитина в туалеті, Господи прости", – Міка Ньютон розповіла про викидень
Українська співачка Міка Ньютон в інтерв'ю Раміні Есхакзай вперше публічно розповіла про боротьбу за материнство після перемоги над раком яєчника та про трагічний викидень, який став для неї найважчим випробуванням у житті.
Після ремісії у 2019 році Міка Ньютон наважилася на екстракорпоральне запліднення. Процес виявився тривалим, виснажливим та дорогим – на кілька спроб вона витратила близько 30 тисяч доларів. Вагітність настала, і артистка вірила, що нарешті наближається до мрії.
"Мені так хотілося залишити щось після себе. Я людина, яка завжди ставить собі ціль. Я завжди добивалася. І дитина – це перше в житті, що в мене не вийшло", – зізналася співачка.
Однак невдовзі стався викидень, який виявився надзвичайно рідкісним випадком за словами лікарів. Фізичний біль був нестерпним.
"І в мене не просто як викидень йде, а наче народжуєш. Такого болю не було навіть після тої серйозної операції. Це було жахливо", – розповіла Міка.
Додатковим ударом стала поведінка медичного персоналу в цей момент.
"От тобі баночка, можеш зловити ембріон, щоб ми його на тест пустили. Як в цьому жаху я буду його шукати? І ти розумієш, що це твоя дитина в туалеті, Господи прости", – розповідала співачка.
Раніше співачка Міла Нітіч вперше розповіла про завмерлу вагітність та її наслідки для здоров'я.