З 1 липня проїзд для школярів у Києві буде платним

Проїзд. Колаж: Українські Новини

З 1 липня до 31 серпня традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, яка запроваджена тільки на час навчального року. Про це повідомляє КМДА.

"Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту", – йдеться у повідомленні.

Придбати пільговий проїзний можна:

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:

РЕКЛАМА

Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.

Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.

Нагадаємо, петиція проти підвищення вартості проїзду у Києві за добу набрала необхідні голоси.

ГОЛОВНЕ