Аварійні відключення у Києві стались через технологічні порушення на одному з енергооб'єктів, – "Укренерго"

Колаж: Українські Новини

У частині районів Києва внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб'єктів застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Про це повідомляє "Укренерго".

"Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу", - йдеться у повідомленні.

Обмеження обіцяють скасувати одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. 

"Якщо зараз у вас є електроенергія – будь ласка, споживайте її ощадливо!", - додали енергетики.

РЕКЛАМА

Нагадаємо, напередодні світло зникло на лівому березі Києва.

ГОЛОВНЕ