25 червня 2026, четвер, 11:19
Аварійні відключення у Києві стались через технологічні порушення на одному з енергооб'єктів, – "Укренерго"
Колаж: Українські Новини
У частині районів Києва внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб'єктів застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Про це повідомляє "Укренерго".
"Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу", - йдеться у повідомленні.
Обмеження обіцяють скасувати одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
"Якщо зараз у вас є електроенергія – будь ласка, споживайте її ощадливо!", - додали енергетики.
РЕКЛАМА
Нагадаємо, напередодні світло зникло на лівому березі Києва.