Росія атакувала АЗС у Сумах і Запоріжжі: там великі пожежі
Вранці 25 червня російські війська завдали ударів по автозаправних станціях у Сумах та Запоріжжі. У Сумах після влучання безпілотника спалахнула пожежа, у Запоріжжі над містом було видно дим.
Про це повідомили в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар так голова Запорізької ОВА Іван Федоров в Telegram.
Близько 06:00 у Зарічному районі Сум було влучання БпЛА типу "Молнія" по одній з автозаправних станцій. На місці удару виникла пожежа.
Інформацію про можливих постраждалих уточнюють.
У Запоріжжі наслідком російської атаки також стало ураження АЗС. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що дим, який бачили жителі міста, пов'язаний із влучанням по автозаправному комплексу.
Нагадаємо, напередодні, 25 червня російські окупаційні війська двічі за один за день атакували автозаправну станцію у Сумах, внаслідок чого поранення отримала одна людина.