Ретранслятори в Білорусі, що коригували удари по Україні, припинили роботу, – Зеленський

Ретранслятори на території Білорусі, які використовувала країна-агресор Росія для коригування ударів по Україні, припинили свою роботу та більше не працюють. Про це президент Володимир Зеленський повідомив у чаті спілкування з журналістами, пишуть Новини. Live у середу, 24 червня.

Зеленський зазначив, що уважно слідкує за ситуацією з ретрансляторами та щоденно отримує доповіді щодо них. За його словами, наразі ці ретранслятори не працюють.

Чи демонтували їх, чи ні, я поки що не знаю. Але ми працюємо над цим, я дуже уважно слідкую і щодня отримую доповіді. 

"За наявною інформацією, яку мені доповідав Главком, а також розвідка, з 22 червня відповідні ретранслятори припинили свою роботу на території Білорусі. Чи демонтували їх, чи ні, я, чесно кажучи, поки що не знаю, але ми працюємо над цим, і я дуже уважно слідкую і щоденні доповіді отримую. Факт, що ретранслятори на сьогодні не працюють", - підкреслив глава держави.

РЕКЛАМА

Нагадаємо, 19 червня Зеленський заявив, що дає тиждень керівництву Білорусі, щоб прибрати ретранслятори, що наводять цілі ворога на України.

Як повідомляли Українські Новини, 22 червня речниця Європейської комісії Анітта Гіппер заявила, що Україна має повне право на захист своєї території та громадян після заяви президента Володимира Зеленського щодо необхідності демонтажу ретрансляторів у Білорусі, які використовуються для сприяння російським ударам. 

ГОЛОВНЕ