З 1 липня обов'язкову евакуацію оголосили для 12 прикордонних сіл на Чернігівщині, – ОВА

Карта. Фото: facebook/Chaus.Viacheslav

Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах Чернігівщини з 1 липня. Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус на Facebook у середу, 24 червня.

На запит військових на Чернігівщині розширили зону обов'язкової евакуації.

Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у наступних чотирьох громадах:

  1. Корюківська ТГ: Прибинь, Шишківка, Рудня.
  2. Городнянська ТГ: Лемешівка, Мощенка.
  3. Новгород-Сіверська ТГ: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине.
  4. Семенівська ТГ: Газопровідне, Олександрівка.

Також продовжена обовʼязкова евакуація із семи прикордонних сіл, де її оголошували взимку. Охочі жителі виїхали, решта - писали відмови.

РЕКЛАМА

Тут йдеться про такі населені пункти:

У всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів, серед них - 120 дітей. Жителів поінформують про місця збору. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей - обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені. Евакуацію мають завершити за два місяці.

Як повідомляли Українські Новини, у Чаплинському та Шевченківському старостинських округах Дніпропетровської області оголосили обов'язкову евакуацію всіх жителів через постійні обстріли та загрозу життю людей. 

ГОЛОВНЕ