У Києві через спеку починають обмежувати в'їзд вантажівок

Колаж: Українські Новини

На всіх в'їздах до столиці обмежуватимуть рух великовагового транспорту, коли температура повітря перевищуватиме +28 ºС. Про це повідомляє КМДА.

Йдеться про транспорт загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т. 

"Такі заходи запроваджують у прогнозовану спеку, щоб захистити дорожнє покриття від пошкоджень. Вони діють відповідно до розпорядження КМДА від 07.07.2012 № 1173 "Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв'язку з підвищенням температури повітря", - нагадали у відомстві.

Контролюватиме дотримання рішення Управління патрульної поліції.

РЕКЛАМА

Нагадаємо, погода в Україні до кінця червня залишатиметься по-літньому теплою, однак екстремальної спеки, яка нині охопила частину Європи, не очікується.

ГОЛОВНЕ