З’явилися нові підтвердження результатів ураження Центру космічного зв’язку у Московській області
З’явилися нові підтвердження результатів ураження в ніч на 22 червня Центру космічного зв’язку (ЦКС) "Дубна" у Московській області. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Тelegram-каналі, передають Українські Новини.
Зокрема повідомляється, що додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв'язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною.
Окрім того, підтверджено ураження головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї з стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв'язку, обладнання наземного комплексу управління та центральний пульт управління супутникової мережі.
Зазначений об'єкт у місті Дубна — найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку в Росії. Центр використовується для військового зв'язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються Міноборони РФ для зв'язку, розвідки та координації військ.
Як повідомляли Українські Новини, 22 червня Генштаб ЗСУ повідомив, що Сили оборони України уразили центр космічного зв'язку у Московській області.