Поштомати «Укрпошти» починають працювати ще у кількох великих містах України
Акціонерне товариство "Укрпошта" продовжує розширювати мережу швидкого обслуговування клієнтів та 24 червня запускає поштомати у Вінниці, Хмельницькому та Миколаєві.
Про це генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський написав у своєму Telegram-каналі, передають Українськi Новини.
"Тож відсьогодні в цих містах запрацювали наші комірки швидкої видачі", - написав Смілянський.
У повідомленні сказано, що станом на 24 червня уже встановлено 277 поштоматів із 600 запланованих на першому етапі.
Окрім зазначених вище регіонів, вони вже працюють у Києві та області (122 відділення), Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому.
Цього тижня починається встановлення у Львові та Івано-Франківську.
Як повідомляли Українські Новини, Одеса стала другим українським містом, де акціонерне товариство "Укрпошта" розгорнуло мережу поштоматів.
У середині квітня Укрпошта запустила у Києві доставку в поштомати без жодних доплат за зручність і додала в застосунок нові можливості для керування відправленнями.
В середині жовтня 2025 року Укрпошта повідомила, що збирається запустити власні поштомати і перші з'являться в Києві та Одесі до Нового року.