Маша Кондратенко та Володимир Дантес випустили пісню "донт тач"
Українські виконавці Маша Кондратенко та Володимир Дантес представили спільну пісню "донт тач", створену в межах музичного проєкту "Пісня за годину". Сингл уже доступний на всіх стримінгових платформах, повідомляють Українські Новини.
Пісня "Донт тач" – попрок-трек про двох людей, які не можуть остаточно відпустити одне одного, попри розуміння, що стосунки вже завершилися. Драйвове звучання поєднується з меланхолійним текстом про токсичний потяг і внутрішню боротьбу. Вперше наживо пісня прозвучала 13 червня під час концерту Дантеса у Львові.
Робота над треком тривала довше, ніж передбачає формат проєкту – артистам довелося шукати баланс між різними музичними стилями.
"Ще до проєкту "Пісня за годину" ми з Машею говорили про те, що буде, якщо напишемо справді сильну пісню. У результаті так і сталося. Найцікавіше, що Маша переживала, чи не надто просто ми пишемо, а я був переконаний: сила хорошої пісні саме в її простоті", – розповів Дантес.
Кондратенко своєю чергою зазначила, що Дантес підтримав ідею проєкту ще до початку зйомок, а під час роботи між артистами виникла справжня творча синергія.
Як повідомлялося раніше, напередодні Володимир Дантес одружився з артисткою KOLA у кліпі Дмитра Монатіка.