ВМС та ГУР знищили три російські морські безекіпажні катери
Військово-морські сили Збройних сил України у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міноборони провели успішну спільну операцію, під час якої виявили та ліквідували три морські безекіпажні катери (МБЕКи) російських окупантів. Про це командування ВМС ЗСУ повідомив на офіційній сторінці у Facebook, опублікувавши підтверджувальні відеокадри.
На оприлюдненому записі зафіксовано процес виявлення ворожих плавзасобів та їхнє подальше точне ураження вогневими засобами. Завдяки злагодженим діям військових моряків та розвідників, усі три дрони загарбників були успішно знищені та не змогли виконати свої завдання.
У військовому відомстві наразі не розкривають точне місце проведення операції та технічні засоби, якими відпрацювали по ворожих цілях.
Як повідомляли Українські Новини, тим часом ВМС повідомляли про те, що росіяни зміцнюють деякі райони Криму, побоюючись українського морського десанту.
У ВМС показали корабель, який Нідерланди передали Україні.