РФ розглядає можливість введення повної заборони на експорт дизельного пального
Керівництво країни-агресора Росії розглядає можливість введення повної заборони на експорт дизельного пального. Раніше, у червні, РФ заборонила експорт авіаційного палива, а у квітні — бензину.
Про це віцепрем’єр-міністр РФ Олександр Новак заявив на нараді з російським диктатором Володимиром Путіним, його слова наводить пропагандистське агентство "Інтерфакс".
Новак сказав Путіну, що ситуація на внутрішньому ринку палива "непроста, але контрольована". Уряд вживає необхідних заходів для забезпечення паливом. Зокрема, урядом розглядається можливість введення повної заборони на експорт дизельного пального.
Він також зазначив, що потужності нафтопереробних заводів було максимально збільшено, терміни ремонтів скорочено, а планові ремонти НПЗ перенесено.
Новак додав, що розроблений комплекс заходів "дозволяє вирішувати періодичні об’єктивні логістичні проблеми в окремих регіонах та на окремих АЗС".
Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що як мінімум в 50 регіонах Росії було введено обмеження на продаж палива. Ще в одинадцяти регіонах зафіксовано його нестачу на автозаправних станціях.
Крім того, раніше сьогодні, 23 червня, агентство Reuters повідомило з посиланням на власні джерела, що влада РФ розглядає можливість збільшення імпорту палива. Ще 17 червня ЗМІ повідомили, що країна розпочала імпорт бензину морським шляхом, постачальником стала одна з країн Азії.
Ми також писали, що 1 червня уряд РФ заборонив експорт авіаційного палива, що свідчить про його дефіцит на внутрішньому ринку. Через це мала авіація змушена переходити на використання автомобільного бензину.