В Армія+ до 20 вересня можна подати рапорт на повернення після СЗЧ. Як це зробити

Військовослужбовець зі смартфоном. Фото: АрміяInform

Військові, у яких СЗЧ (самовільне залишення частини) зафіксували до 12 червня 2026 року включно, можуть подати рапорт на повернення до служби через застосунок "Армія+". Про це повідомили в Міноборони.

Подати рапорт можна до 20 вересня 2026 року.

"Програма дає можливість обрати нову частину з переліку понад 50 ефективних підрозділів, повернутися у стрій за зрозумілою процедурою без батальйонів резерву, отримати супровід контакт-центру на всьому шляху та відновити забезпечення", - йдеться у повідомленні.

У Міноборони опублікували інструкцію:

РЕКЛАМА

Перелік частин доступний в Армія+ та на сайті.

Нагадаємо, у навчальних центрах 425-го штурмового полку "Скеля" за пів року зафіксували десятки смертей і скарги на насильство.

ГОЛОВНЕ