У Харкові почали встановлювати антидронові сітки
На околицях Харкова почали встановлювати антидронові сітки, щоб посилити захист міста. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у вівторок, 23 червня.
Синєгубов в ефірі "Єдиних новин" розповів про безпекову ситуацію на Харківщині. За його словами, російські окупанти намагаються тиснути та просуватися вглиб області, проте не мають успіхів у цьому. Водночас ворог продовжує обстріли Харківщини та міста Харкова. Зокрема під ракетний удар потрапило цивільне підприємство в Харківському районі, а днями окупанти скинули шість керованих авіабомб на критично важливий енергетичний об'єкт.
"Цілодобово працюємо над посиленням оборони. Зокрема, встановлюємо антидронові сітки на околицях Харкова. За потреби розглядатимемо можливість розширення таких заходів і на інші частини міста. Залучаємо системи радіоелектронної боротьби спільно з Міністерством оборони та міжнародними партнерами. Уже маємо конкретні результати", - наголосив Синєгубов.
Завдяки цим заходам до Харкова долітає лише частина засобів ураження порівняно з тією кількістю, яку вдається подавити або знищити роботою РЕБ.
Як повідомляли Українські Новини, на Волині встановлять антидронові сітки, щоб ще більше посилити захист прикордоння з Білоруссю.