Українську делегацію на конференції у польському Гданську очолить Свириденко

Юлія Свириденко. Фото: КМУ

Українську делегацію на Конференції з питань відновлення України (URC 2026), яка відбудеться у Гданську (Польща) 25–26 червня очолить прем'єр-міністр Юлія Свириденко. Про це Свириденко повідомила у Telegram-каналі, передають Українськi Новини.

"Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську. До складу української команди на Конференції увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники наших громад з усієї країни та звісно урядовці й парламентарі. Багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу",- повідомила вона.

Свириденко зазначила, що перед українською командою стоїть завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами.

За її словами, очікується підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення української енергетики.

Свириденко зауважила, що Україна налаштована на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання.

РЕКЛАМА

Вона додала, що Україна поважає своїх партнерів, і саме на принципі взаємної поваги будує співпрацю.

Як повідомляли Українські Новини, заздалегідь запланована Конференція з питань відновлення України у польському Гданську відбудеться на фоні загострення відносин між Україною та Польщею, після того, як 19 червня Президент Польщі Кароль Навроцький оголосив про позбавлення Президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла, яким його раніше відзначив колишній глава польської держави Анджей Дуда.

Раніше очікувалось, що Зеленський приїде до Польщі для участі у Конференції з відновлення України.

ГОЛОВНЕ