У дочасний доступ вийшов український шутер про космічних галичан у всесвіті альтернативної Австро-Угорської імперії

SAND: Raiders of Sophie. Фото: tinyBuild

Українські студії Hologryph і TowerHaus разом із видавцем tinyBuild запустили дочасний доступ до мережевого екстракшен-шутера SAND: Raiders of Sophie у Steam.

SAND розгортається в альтернативній версії початку XX століття у стилі дизельпанк, де космічні перегони очолила Австро-Угорська імперія. Гравці виступають у ролі шукачів пригод із Галичини, які прибувають на планету Софія – колишню перлину імперських колоній, понівечену екологічною катастрофою.

Ключовим елементом гри є Трамплери – велетенські крокоходи, що слугують командам транспортом, базою та бойовою машиною. Їх можна перебудовувати та пристосовувати під власний стиль гри.

На старті дочасного доступу гравцям доступні два режими. "Вояж" дозволяє спокійно досліджувати світ і збирати ресурси без часових обмежень. У режимі "Око бурі" умови суворіші: карта поступово звужується через піщану бурю, небезпек більшає, але зростає і цінність винагород. Протягом дочасного доступу розробники планують розширювати гру разом зі спільнотою.

РЕКЛАМА

Як повідомлялося раніше, з 17 по 24 серпня у Steam пройде фестиваль українських відеоігор Ukrainian Games Festival 2026.

ГОЛОВНЕ