На Рівненщині у водоймах за вихідні загинули троє неповнолітніх
У Рівненській області протягом вихідних зафіксовано загибель трьох підлітків під час купання у різних водоймах. Поліція проводить розслідування за всіма випадками.
Про це повідомили в поліції Рівненщини.
У річці Горинь на Сарненщині виявили тіло 13-річного хлопчика. На березі водойми правоохоронці знайшли його велосипед і одяг.
Увечері того ж дня в річці Случ поблизу села Прислуч під час купання потонула 11-річна дівчинка. Разом із нею перебували інші діти, які після події залишили місце та не повідомили дорослих. Про зникнення повідомила мати дитини. Під час пошукових робіт водолази підняли тіло дівчинки з води.
Ще один випадок стався 21 червня у ставку в Дубровиці. Там загинула 15-річна дівчина, яка перебувала біля водойми разом із друзями без супроводу дорослих. Її тіло місцевий житель виявив приблизно через 40 хвилин і дістав на берег. Медики проводили реанімаційні заходи, однак без результату.
За всіма епізодами слідчі відкрили провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України та встановлюють обставини подій. Поліція наголошує на необхідності контролю за дітьми поблизу водойм і дотриманні правил безпеки під час купання.
Нагадаємо, за минулий тиждень на водних об'єктах загинуло 14 людей, зокрема одна дитина.