Ектор Хіменез-Браво прихистив цуценя з вулиці
Телеведучий та шеф-кухар Ектор Хіменез-Браво поділився свіжими новинами про цуценя Бубіка, якого раніше підібрав з вулиці. Цьому Ектор присвятив окремий допис в Instagram.
За його словами, пес повністю адаптувався до нового дому.
Ектора розповів, цуценя знайшли біля дороги виснаженим і голодним. Тепер Бубік пройшов заняття з кінологом, має чудовий апетит, активно грається та знайшов спільну мову з іншими домашніми улюбленцями.
"Я просто не міг не врятувати його. Не міг пройти повз", – написав Хіменез-Браво.
Телеведучий зазначив, що отримував багато запитань від підписників про долю цуценяти, тому вирішив поділитися оновленням. За його словами, Бубік уже став повноправним членом родини.
"Тварини для мене – це частина сім'ї, вони як діти", – наголосив ресторатор.
Як повідомлялося раніше, в березні поточного року у Ектора Хіменеса-Браво помер пес, який прожив із ним 15 років.