У Пермі вдруге за тиждень атаковано один із найбільших російських НПЗ "Лукойл"

Атака на НПЗ. Фото: ASTRA

У четвер, 7 травня, безпілотники повторно атакували нафтопереробний завод "Лукойл-Пермнафтооргсинтез" у Пермі, який є одним із найбільших підприємств галузі в Росії. Про це повідомляє The Moscow Times.

Губернатор Пермського краю Дмитро Махонін підтвердив факт атаки на "одне з промислових підприємств", заявивши, що один дрон досяг цілі, а інші були збиті на підльоті. За його словами, на місці події працюють екстрені служби, а в регіоні продовжує діяти режим "безпілотної небезпеки".

"Сьогодні на одне з промислових підприємств Пермського краю був здійснений приліт ворожого безпілотника", — повідомив Махонін.

Хоча офіційна влада не називає конкретний об'єкт, аналіз кадрів від очевидців вказує саме на територію ПНОС, де після вибухів зафіксували задимлення. Це вже другий удар по цьому заводу за останні вісім днів — попередню атаку було зафіксовано 30 квітня.

РЕКЛАМА

Підприємство "Лукойл-Пермнафтооргсинтез" має стратегічне значення для РФ, оскільки щороку переробляє понад 13 мільйонів тонн нафти, забезпечуючи паливом як внутрішній ринок, так і експортні потреби країни-агресора.

Як повідомляли Українські Новини, дрони атакували військово-логістичний комплекс міноборони РФ під Москвою.

ГОЛОВНЕ