У Дніпрі зайнялася пожежа після удару РФ по підприємству
Російські терористичні війська атакувало Дніпро, внаслідок чого на підприємстві зайнялася пожежа. Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа у вівторок, 5 травня.
Ганжа зазначив, що російські окупанти завдали ударів по Дніпру. За його словами, наразі уточнюється інформація про потерпілих.
"Ворог атакував Дніпро. Зайнялася пожежа на підприємстві. Інформація про постраждалих уточнюється", - написав начальник ОВА.
Моніторингові пабліки пишуть про чорний дим над містом в результаті ударів.
Як повідомляли Українські Новини, 5 травня країна-терорист Росія завдала ударів по Запоріжжю кількома керованими авіабомбами (КАБ).
Внаслідок атаки РФ у Запоріжжі загинуло 12 людей.
Також 5 травня президент Володимир Зеленський повідомив про щонайменше 5 загиблих унаслідок ударів Росії по Краматорську.