На Полтавщині оголошено жалобу за загиблими рятувальниками та працівниками нафтогазового підприємства

Загиблі рятувальники Віктор Кузьменко та Дмитро Скриль. Колаж: УН

5 і 6 травня у Полтавській області оголошено жалобу за загиблими внаслідок нічної російської атаки. Про це повідомив голова ОВА Віталій Дяківнич у Telegram-каналі.

"За уточненою інформацією вже п'ятеро загиблих унаслідок російської атаки. Серед них троє працівників нафтогазового підприємства та двоє рятувальників. Щирі співчуття рідним та близьким загиблих", - йдеться у повідомленні.

Також відомо про 37 поранених. Серед них є тяжкі.

Як розповіли у ДСНС, вночі ворог атакував обʼєкт газовидобування на Полтавщині. Коли на місце прибули загони ДСНС та почали ліквідацію масштабної пожежі, противник вдарив по людях ракетою.

РЕКЛАМА

Загинули 2 рятувальники:

Колаж: УН

Нагадаємо, вночі російські війська здійснили масовану атаку на об'єкти Групи Нафтогаз, під ударами опинилися газовидобувні підприємства на Полтавщині та Харківщині.

ГОЛОВНЕ