У Москві знайшли мертвим ексочільника військ РХБЗ Росії Станіслава Петрова
У столиці Росії Москві вранці виявили тіло генерал-полковника у відставці Станіслава Петрова в його квартирі, поруч із ним лежав пістолет.
Про це повідомили російські медіа, цитує Moscow Times.
Тіло Петрова знайшли у "Будинку на набережній", де він проживав. За інформацією російських пропагандистських агентств "РИА Новости" та "Известия", загиблий перебував на кухні та сидів на стільці, коли його виявили.
Російські медіа повідомили про самогубство генерал-полковника, ці дані також цитує Moscow Times.
Станіслав Петров був відставним військовим і обіймав посаду першого керівника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Росії до 2001 року. До цього він був останнім командувачем військ хімічного захисту СРСР.
Після завершення служби Петров працював науковим співробітником у військовому інституті та очолював журнал "Вісник військ РХБ захисту" як головний редактор.
Під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції він брав участь у ліквідації її наслідків.
Як повідомляли Українські Новини, у грудні 2024 року в Москві загинув генерал-лейтенант та начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) Ігор Кирилов.